KONTAKT

Är du intresserad av Attefallshus men inte vet vart du ska börja? Ring oss så hjälper vi dig.

ARBETSTIDER

Mån-Fre 10.00 - 18.00

icons8-marker-filled-100

BESÖK OSS

Kom förbi och prata Attefallshus!

HUVUDKONTOR

Norr Mälarstrand 102, 112 35 Stockholm

icons8-phone-96

RING OSS

Ring oss om ni har frågor

TELEFON

08-121 470 98

icons8-envelope-100

SKRIV TILL OSS

Vi återkommer innom 24h

EMAIL

info@modulhus.se

Hur kan vi hjälpa er på bästa sätt?

Vi är stationerade i Stockholm och tar tomtbesök i länet, men vi finns här för hela landet. 

SKRIV TILL OSS

Skriv till oss

VI RINGER DIG

Ring Mig

BOKA ETT MÖTE

Boka ett möte

VISNING

Visning

Team Modulhus.

Välkommen till oss på Modulhus, låt oss bygga Attefallsdrömmar tillsammans!

IMG_3284

Oliver Noemm

VD

Tel: 0737-281283
oliver@modulhus.se

Oliver innehar en bachelor degree i international business administration från TTU School of business and governance

FullSi2zeRender-e1425368932503

Kristian Noemm

PRODUKTUTVECKLING

Tel: 0728-377533
kristian@modulhus.se

Kristian Noemm har en teknikutbildning med inriktning arkitektur och design och sköter bland annat arbetsplats besök och kordination

234

Felicia Shekarabi

ADMINISTRATION

Tel: 0701-493435
felicia@modulhus.se

Felicia har en Bachelor utbildning från The Academy of Art University San Francisco och pågående studier i FEI-Fastighetsmäklare

2.2-e1438288585232

Robert Rylander

ARKITEKT

Tel: 0708-889990
robert@ryark.se

Robert är Utbildad arkitekt och sköter handläggning av företagets start anmälningar till kommun och övriga arkitektoniska detaljer

IMG_3214

Ruben Thomas

KEY ACCOUNT MANAGER

Tel: 0708-373251
ruben@modulhus.se

Ruben Thomas har en kandidat examen inom fastighet och finans från KTH och fungerar som företagets key account manager

heidFullSizeRender1-e12425904593897-copy-copy

Heidi Mikalsen

ARKITEKT

Tel: 0739-171002
heidi@modulhus.se

Heidi Mikalsen är utbildad arkitekt och har stor erfarenhet från både Sverige och Norge, Heidis stil tolkning har varit företagets inspiration vid företagets startskede

per_soderholm

Per Söderholm

SENIOR ADVISOR

Tel: 0730-732536
per@modulhus.se

Per är ekonom med lång erfarenhet av fastighetsförmedling och nyproduktion, samt läst Företagsekonomi, nationalekonomi och EU rätt på universitetet.

jobb

Niklas Lundmark

PROJEKTUTVECKLARE

Tel: 0766-277702
niklas@modulhus.se

Niklas har erfarenhet av nybyggnation i Sverige och har jobbat med ideellt arbete i bland annat Afrika. Niklas jobbar med upphandlingar och myndigheter kring Xpress House

12345

Angelica Karlsson

KÖK/INREDNING

Tel: 0763-211668
angelica@koksmäklaren.se

Angelica är egen företagare knuten till företaget. Angelica driver köksmäklaren.se och bistår våra kunder som frågar efter exklusiva kök till våra Attefallshus

 

thomas

Thomas Lund

SÄLJCHEF NYBYGGET

Tel: 0702-810781
thomas@modulhus.se

Thomas Lund är kundansvarig och sälj ansvarig på Nybygget i Arlanda och bistår er med husvisningen på området.

icons8-phone-96

08-121 470 98

Marknadsledande levantören av attefallshus. Välkommen förbi så bjuder vi på glass och pratar Attefallsdrömmar

eller så kan ni skicka email!

info@modulhus.se

icons8-envelope-100